Kartal Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Kartal Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bölgede çalışan basın mensuplarını ağırladı. Mehmet Ali Büklü Parkı Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltı programına bölgede görev yapan gazeteciler katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in Kovid-19 testinin pozitif çıkması sonucu katılamadığı programa, başkanı temsilen Belediye Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Basın Müdürü Hüseyin Güler katıldı.

Basın emekçilerin zor ve meşakkatli bir görevi üstlendiğini vurgulayan Basın Müdürü Güler; “Zor bir meslek icra ediyorsunuz. Biz belediye olarak hepinizi bir aile olarak görüyoruz. Belediye olarak her zaman sizlerin yanında olmaya, elimizden gelen desteği sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu vesileyle hepinizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra söz alan Kartal Belediye Başkanı İmam aydın ise yaptığı konuşmada; “Toplumun sorun ve sıkıntılarını kamuoyuna aktarma anlamında zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bizde belediye olarak Kartal’da bütün kesimlere eşit mesafede durarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte sizlerle sürekli temas halinde olacağımızda bilmenizi isterim. Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” dedi.

Son olarak söz alan Kartal Gazeteciler Dernek Başkanı Selim Akdoğan, zor bir görevi yerine getiren gazeteci arkadaşların 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladığını belirterek; “Bu görevi yerine getiren arkadaşlarımıza belediyenin desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından gazetecilerle toplu resim çektirilerek program sona erdi.

Yorumlar kapalı.