Kartal’ın Muhtarlarına İBB’den Bilgisayar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Daire Başkanlığı tarafından Kartal’da ki mahalle muhtarlıklarına yeni bilgisayarlar verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Muhtarlık Daire Başkanlığı’nın teslim ettiği yeni bilgisayarlar muhtarlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Muhtarlar teslim edilen bilgisayarla ilgili olarak sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak İBB Muhtarlık Daire Başkanlığı’na teşekkür ettiler.

Esentepe Mahalle Muhtarı Ramazan Kula yaptığı paylaşımda; “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı muhtarlığımıza ihtiyacımız olan yeni sıfır bilgisayarı teslim etmiştir. Bu vesileyle muhtarlıklar daire başkanına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Muhtarlara verdikleri değerden dolayı memnuniyetini dile getiren Karlıktepe Mahalle muhtarı Barış Korkmaz ise; “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’na İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Sayın Yavuz Saltık’a ve İBB Anadolu Yakası Muhtarlar Personeli Eda Hanım’a Muhtarlığımıza destek amaçlı göndermiş oldukları bilgisayarı teslim almış bulunmaktayız. Kıymetli Başkanıma ve Değerli Daire Başkanı ve Eda Hanıma çok teşekkür ederiz. Muhtarlara verdikleri kıymet ve değer için” ifadelerini kullandı.

Yakacık Yeni Mahalle Muhtarı Paşa Akyıldız ise yaptığı paylaşımda; “İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı sayın Ekrem İmamoğlu ve Muhtarlıklar Daire Başkanı Sayın Yavuz Saltık’a kıymetli hediyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Gülcan Aydın ise, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı bilgisayar yardımından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Yorumlar kapalı.