Saadet Partisi Kartal İlçe Teşkilatı’nda sürpriz değişiklik

Saadet Partisi Kartal İlçe Teşkilatı’nda bir süre önce yapılan temayül yoklaması ve İstanbul İl Başkanlığı’nın istişareleri sonucunda başkan değişikliğine gidildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan değişiklikle mevcut başkan Fehim Hava’nın yerine Murat Çeker getirildi.

Görev değişikliğini sosyal medya hesabından paylaşan yeni başkan Murat Çeker; “Kartal İlçe Teşkilatımızda yapılan temayül, İstanbul İl Başkanlığımızca yapılan istişareler neticesinde 27.12.2021 tarihi itibariyle Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanlığı tarafıma tevdi edilmiştir. Temayül yoklamasında şahsıma teveccüh gösteren Kartal İlçe Teşkilatımıza, bu görevi tarafıma layık gören İl başkanımız Sn. Ömer Faruk YAZICI Bey’e, 2015 yılından bugüne kadar yönetiminde görev yapmaktan onur duyduğum kardeşim, dostum, yol arkadaşım, dava adamı, İlçe Başkanım Fehim HAVA Bey’e teşekkür ediyorum.
Rabbim bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun. ”ifadelerini kullandı.

Ayrıca Fehim Hava ise yaptığı paylaşımda; “15 Ekim 2015 tarihinde tarafımıza tevdi edilen onurla, gururla yürüttüğüm Kartal İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibari ile değerli dava kardeşim, yol arkadaşım Murat Çeker beye devrettim.
Bu süreçte birlikte çalışmaktan onur duyduğum ilçe başkan yardımcılarıma, Kadın kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, AGD (Anadolu Gençlik Derneği)’mize istişare heyetimize mahalle başkanlarımız ve teşkilatlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyor en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sizlerle çalışmak bizi onurlandırmıştır.
Bu süreçte çalışmaları getirdiği anlık stres ile kalbini kırdığımız üzdüğümüz arkadaşımız var ise haklarını helal etsinler bizden yana helal olsun.
Yeni başkanımıza Rabbim den yardım diliyor tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.